DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 26.05.2020 15:27:36 

CHS od Mírova

Štěňátka "F"+"G" (19

Vítejte na stránce odmirova.websnadno.cz v sekci Štěňátka "F" (19.10.2015)

 

naše Gita 19.10. porodila štěňátka, vrh "F"!!!  4 holčičky a 1 kluka!

Všechna štěňátka jsou již zadaná a Feebie a Filly už v nových domovech dělají radost!

12.12. Odjela i Fillynka! Dlouho hledala tu správnou rodinu a věřím, že ji našla!

10.12. Dneska jako první odjela fenečka Feebie Bonie od Mírova do Pardubic do úžasné rodinky a parťačku jí bude dělat bernardýnka:-) Přejeme jí hodně štěstí!

9.12. Proběhla kontrola vrhu s krásným výsledkem, všechna štěňátka jsou standartní, máme obrovskou radost a mohou tedy do nových domovů!

6.12. Štěňátka navštívila panička od jejich tatínka u my ji MOC děkujeme za tyto krásné profi fotky! Najdete je zde:

http://odmirova.rajce.idnes.cz/6_tydnu_stenatek_F

5.12. Tímto dnem se stávají z našich milovaných prvních štěňátek "A" oficiálně veteráni!!! Děkujeme, že stále děláte společnost svým pánečkům a jen tak dál!!! Ve zdraví!

2.12. Naše pětice už oslavila 6 týdnů, dostala další odčervení a rosotu do medvědí krásy:-) Jejich společné foto najdete zde - děkuji budoucí rodině Mandynky za návštěvu a asistenci:-)

http://odmirova.rajce.idnes.cz/6_tydnu_stenatek_F

A opět najdete aktuální fotky v jednotlivých albech zde:

Pejsek FRIENDLY (modrý): http://odmirova.rajce.idnes.cz/pejsek_F_modry

Fenečka FEBBIE BONIE (fialová): http://odmirova.rajce.idnes.cz/fenecka_F_fialova

Fenečka FUNNY MANDY (žlutá): http://odmirova.rajce.idnes.cz/fenecka_F_zluta

Fenečka FIHA (zelená): http://odmirova.rajce.idnes.cz/fenecka_F_zelena

Fenečka FILLY (červená) - volná!!! : http://odmirova.rajce.idnes.cz/fenecka_F_cervena

 

22.11. Štěňátka mají dnes už 5 týdnů! Začínají si opravdu hrát, prát se a kousat vše i nás, ale zatím jen jemně:-) Rostou všechna do krásy! Mrkněte na ně do jejich jednotlivých alb a také jsem přidala nové fotky do hromadných, jsem zvědavá, jeslti si je budoucí páníčci najdou v chumlu ostatních a také byli poprvé venku,ale to ještě bylo teplo, dnes je velký mráz, tak jsou raději schovaná. FILLYnka je stále volná!!!Její aktuální foto zde:

15.11. Naše psí miminka už se přestěhovali do většího výběhu - na slámu a moc se jim tam líbí. Už obstojně baští a začínají si hrát. Navěsili jsme jim různé hračky na židli a už je všechny stihli prozkoumat. Občas na ně jde i kouknout naše entlebuška Bellinka a zkušená psí máma Annie. Gita už je nechá očichat je, ale mezi ně je ještě nepouští. Stále je trpělivě kojí a jejich bříška jsou kulatě spokojená:-) Jejich fotky najdete opět v jejich albech níže.

Fenečka FILLY (červená) je stále volná! Je kouzelná! Její aktuální foto zde:

Pejsek FRIENDLY (modrý): http://odmirova.rajce.idnes.cz/pejsek_F_modry

Fenečka FEBBIE BONIE (fialová): http://odmirova.rajce.idnes.cz/fenecka_F_fialova

Fenečka FUNNY MANDY (žlutá): http://odmirova.rajce.idnes.cz/fenecka_F_zluta

Fenečka FIHA (zelená): http://odmirova.rajce.idnes.cz/fenecka_F_zelena

Fenečka FILLY (červená) - volná!!! : http://odmirova.rajce.idnes.cz/fenecka_F_cervena

Štěňátka dohromady nebo různě:  http://odmirova.rajce.idnes.cz/stenatka_F_hromadne/

 

 

8.11. Štěňátka už jsou opravdoví mini pejsci, začínají si hrát, vrčet a dokonce i štěkat, začali jim růst zoubky, z čehož není příliš nadšená jejich maminka Gita, i když je stále plně kojí a vzorně opečovává. Zítra je čeká první odčervení - budou už na světě 3 týdny! Dneska jsem je opět fotila, jsou to úžasní modelové, byli zrovna napapaní, tak povětšinou spali:-) Aktuální fotky najdete opět v jejich jednotlivých albech, viz modré odkazy níže.

4.11. Psí miminka se mají k světu, rostou před očima, stávají se z nich malí plyšáčci, na většinu už se byli podívat jejich budoucí páníčci a také se dočkali svých jmen! Tentokrát jsem měla snadnou práci, vybírala jsem jen jedno - teda ani to úplně ne - konečným autorem je naše malá Žanetka - její jméno je Filly, červená holčička, oblíbenkyně naší malé. Jinak jména jsou následující: pejsek FRIENDLY, fialová fenka FEEBIE BONIE, žlutá FUNNY MANDY a zelená FIHA, červená FILLY. Jedna holčička (červená) tedy stále vyhlíží nové páníčky!

Zájemci o pejsky - kluky, kontaktujte naši spřátelenou CHS mají 8 nádherných kluků: www.pirnik.wbs.cz

 

1.11. Zítra maj naše paterčátka už 2 týdny, od čtvrtka - ve věku 10 dní - už na mě všechna začali koukat, fialová fenečka až v pátek. Jejich chůze už se hodně přiblížila opravdové chůzi, začínají i vrčet:-) Zájem o holčičky je veliký, zatím jsou napevno zamluveny 3, čtvrtá uvidíme a na chlapečky také volají, ale není zatím nic jisté. Pejsek je opravdu překrásný, nádherně má černý nos a celkově se vydařil opravdu moc. Byla bych ráda za nějakého zájemce i o chov a výstavy, byla by ho škoda, jen na zahradu! Aktuální fotky najdete opět v jednotlivých albech štěňátek dle barvy obojku.

http://odmirova.rajce.idnes.cz/pejsek_F_modry

http://odmirova.rajce.idnes.cz/fenecka_F_fialova

http://odmirova.rajce.idnes.cz/fenecka_F_zluta

http://odmirova.rajce.idnes.cz/fenecka_F_zelena

http://odmirova.rajce.idnes.cz/fenecka_F_cervena

 

 

 

 

28.10. Přidala jsem nějaké fotečky, co se mi podařily vyfotit, pěkně všechny sourozence v řadě:-) červená holčička se opět jako při porodu, cpala dopředu:-)

najdete je zde: http://odmirova.rajce.idnes.cz/stenatka_F_hromadne/ 

 

25.10. Dneska jsme opět štěňátka vyfotili, asistenty nám dělaly obě děti, Davídek je měl na klíně a Žanetka si vybrala na chování červenou holčičku, která z toho byla nadšená. Fotky najdete v níže uvedených albech dle barev obojků. Zatím máme zamluvené 2 holčičky, tak stále je z čeho vybírat! Zájemci hlaste se a vybírejte jméno na "F". Jinak Gita je vzorná maminka, od štěňátek se prakticky nehne a ty využívají mléčného baru na 100%. Přibírají okolo 80 gramů denně!!! Už zkoušejí vrčení a plazení už se pomalu mění v nemotornou chůzi.

20.10. Na fotečky malé drobotiny a jejich maminky se můžete podívat zde: http://odmirova.rajce.idnes.cz/stenatka_F_hromadne_0-1_dnu  jen pro úplnost, modrý kluk se narodil před fialovou holčičkou, ale aby se mi to líp psalo, tak jsem je přehodila, jinak holky jsou dle pořadí:-) Při focení mi asistují naše děti, které jsou ze štěňátek samozřejmě nadšení a musím oba od nich odhánět:-)

Fotky jednotlivých štěňátek:

http://odmirova.rajce.idnes.cz/fenecka_F_cervena

http://odmirova.rajce.idnes.cz/fenecka_F_zelena

http://odmirova.rajce.idnes.cz/fenecka_F_zluta

http://odmirova.rajce.idnes.cz/fenecka_F_fialova

http://odmirova.rajce.idnes.cz/pejsek_F_modry

 

19.10. Naše Gita se dnes stala 5 násobnou maminkou 4 holčiček a 1 kluka! Vedla si skvěle! Zájemci mohou vybírat jméno na "F"!

2.10. Naše Gita se po 20.10. stane maminkou štěňátek "F", držte pěstičky, ať to všechno zvládneme hladce a vážné zájemce o too úžasné plemeno vítáme, pište na 64112@seznam.cz a vymýšlejte jména na "F":-))

Děkujeme paničce ženicha od Gity za úžasné "svatební oznámení" a ukázkové krytí!

Zde najdete fotky obou nastávajích rodičů: http://odmirova.rajce.idnes.cz/Gita/

 

Vítejte na stránce odmirova.websnadno.cz v sekci Štěňátka "G" (14.09.2016)

26.12. pro Gastyho si přijel úžasný páník až od Klatov a v novém domově na něj čeká kamarádka fenka leonbergera a také malý chlapeček se svou maminkou:-) Měj se krásně, medvídku náš, díky za to, že jsi s námi byl!

Fotky v novém domově najdete zde: http://odmirova.rajce.idnes.cz/Gasty_a_Gerry_v_novem_domove/

19.12. Gasty si stále užívá společnosti své mámy Gity a také kámošky Bellinky a naší veteránky Annienky. Řádí společně s našimi dětmi a užíváme si společných chvil. Zkusila jsem natočit video: https://www.facebook.com/radka.langova.9

 

1.12. Fešák Gasty stále vyhlíží novou rodinu, je čím dál krásnější, prohlédněte si ho zde:

http://odmirova.rajce.idnes.cz/Gasty_11_tydnu/

24.11. před týdnem odjel Gerry do svého nového domova až ke K. Varům a zatím dělá svým pánečkům velkou radost! Gasty je tedy sám na psí lumpárny, ale zvládá to na jedničku! Vyhlíží stále ty nej pánečky, jak roste do krásy se podívejte zde:

http://odmirova.rajce.idnes.cz/pejsek_Gasty_modry/

 

12.11. naše krásná štěňátka za 2 dny oslaví 2 měsíce života a tak jejich pobyt se psí mámou a v kruhu naší rodiny pomalu končí a nastává čas jít do světa... Jeden kluk už ve čtvrtek odjede do nové rodiny, ale druhý stále čeká na ty nej pánečky! Mají za sebou očkování, čipování, několik odčervení a po neděli je čeká "přejímka vrhu", tzn. kontrola klubu, jestli mají vše, co správný berňáček má mít. Byli také už na průzkumu venku, kde se jim MOC líbilo, maminka Gita je stále ještě kojí, jinak baští granulky Acana, které jim moc chutnají. Jsou to malí agenti, kteří se ničeho nezaleknou a mají rádi vše nové. Naše děti milují a oni to s nimi skvěle umí:-) Najl. hračkou je pro ně máma a také naše nohavice:-))

Kupu fotek najdete níže, nejvíce jich je ve společných a tam také najdete i zbytek smečky:-) jak lidské, tak psí...

http://odmirova.rajce.idnes.cz/stenatka_G_dohromady/

http://odmirova.rajce.idnes.cz/pejsek_Gasty_modry/

http://odmirova.rajce.idnes.cz/pejsek_Gerry_zeleny

 

 

26.10. Gerry a Gasty oslavili 6.týden života a  stále hledají milující pánečky! Neváhejte a volejte na 777 115 177!

Aktuální fotky našich psích modelů najdete na níže uvedených "modrých" odkazechwink

14.10. naši psí kluci oslavili měsíc života! Dostali svá jména, modrý je Gasty a zelený Gerry! Také jsme je přestěhovali do většího prostoru, byli odčerveni a začali být přikrmováni, i když mléko od maminy Gity je stále tou nejdůležitější součástí jídelníčku:-)

Dneska jsem nemohla našeho 6 letého Davídka dlouho najít a on seděl v bedně u štěňátek. Je také autorem všech nových fotek! Nazvala jsem je "momentky z bedny":

http://odmirova.rajce.idnes.cz/stenatka_G_dohromady/

http://odmirova.rajce.idnes.cz/pejsek_Gasty_modry/

http://odmirova.rajce.idnes.cz/pejsek_Gerry_zeleny

5.10. Psí kluci dostali svá jména, zelený je Gerry a modrý Gasty! Stále hledají milující pánečky! Na jejich aktuální foto mrkněte zde (mla jsem i asistenty:-):

http://odmirova.rajce.idnes.cz/stenatka_G_dohromady/

http://odmirova.rajce.idnes.cz/pejsek_Gasty_modry/

http://odmirova.rajce.idnes.cz/pejsek_Gerry_zeleny

 

14.9. se tito krásní rodiče dočkali 2 nádherných chlapečků! Hledáme pro ně ty nej pánečky! Pro rychlé zájemce nabízíme možnost vybrat jméno na "G"

fotky: http://odmirova.rajce.idnes.cz/stenatka_G_dohromady/

http://odmirova.rajce.idnes.cz/pejsek_G_modry/

http://odmirova.rajce.idnes.cz/pejsek_G_zeleny/

Narodili se nám 2 krásní psí kluci po úžasných rodičích se zajímavým rodokmenem. Otec je import Maďarsko ze známé CHS, matka je napůl švédka, čtvrtinová švýcarka, její prababička se dožila 14 let, babička ve skvělé kondici oslavila již 12 let, mají tedy tito pejsci předpoklad dlouhověkkosti a zdraví! štěňátka budou nepříbuzná na většinu berňáčků v Česku. Hledáme pro ně ty nej pánečky! Pro rychlé zájemce nabízíme možnost vybrat jméno na "G"! Více info na www.odmirova.websnadno.cz nebo na tel: 777115177 (po 16.hod)email:64112@seznam.cz