DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 26.05.2020 15:27:36 

CHS od Mírova

Štěňátka "E" (30.9.2014)

Vítejte na stránce odmirova.websnadno.cz v sekci Štěňátka "E" (30.9.2014)

 

 

28.10. Štěňátka mají 4 týdny! Na jejich váhy se můžete podívat na fotce v níže uvedeném odkazu.

Tak už i Eddy našel nové pánečky! Dneska se za ním byli podívat a moc se jim líbil, hl. se bude mít skvěle a o to mi jde, tak mám radost, že naše dvojčátka budou mít skvělé páníčky:-) cca za měsíc se Eddy bude stěhovat do Ústí n. Orlicí, tak ani jeho nebudeme mít daleko. Enny bude sice na jinou stranu - bude bydlet u Holešova, ale taky nebude od nás daleko, což jsme rádi, můžeme je jet navštívit. Štěňátka rosotu před očima, štěkají, začínají si hrát a od pátku papají granulky - máčené K9 a moc jim chutnají! Nejl. je samozřejmě pořád mámino mlíčko:-) Níže najdete nové fotky, ty první jsou ještě z minulé soboty, kdy bylo krásné sluníčkové odpoledne a přijeli budoucí pánečci Enny a ty další jsou už z nového výběhu našich dvojčátek.

http://odmirova.rajce.idnes.cz/Stenatka_E_3.tyden
 

 

16.10. Naše holčička Enny a chlapeček Eddy už mají 16 dnů! Jejich batolení už připomíná opravdovou chůzi a dokonce už i štěkají a začínají si hrát. Zoubky ještě nemají, což oceňuje hl. maminka Annie, ale už vyrostou co nevidět. Pejsek Eddy (nebo lze ještě do neděle na přání zájmenců změnit - JE STÁLE VOLNÝ! Můžete se na něj - mazlíčka - náš Davídek mu říká Dadínku:-)) i na jeho sestřičku podívat zde:

http://odmirova.rajce.idnes.cz/Stenatka_E_2.tyden/

13.10. Zítra budou mít naše dvojčátka už 2 týdny! Rostou před očima, barví se jim čumáčky, jsou úžasní a užíváme si jich my i Annienka. Holčička bude ENNY a má už svoje pánečky, kteří za ní přijedou pravděpodobně o víkendu a chlapeček bude EDDY, pokud se nikdo neozve jméno nezmění, je tedy stále volný!!!

Fotky jsou zde: http://odmirova.rajce.idnes.cz/Stenatka_E_1.tyden

Dovolila jsem si tam přidat i naše dětičky lidské:-)

30.9. Dočkali jsme se na třetí pokus štěňátek "E"!!! Annie se stala naposledy maminkou dvojčátek - chlapečka a holčičky, která bohužel nezůstane doma, protože si "namočila" o trochu více přední nožičky do bílé barvy, což jí ale neubírá na kráse:-) Pejsek je krásný a obrovský, měl po narození neuvěřitelných 695 gramů! Holčička je taky macíček, měla 520 gramů. Hledáme pro ně milující pánečky, protože to budou neskutečně vymazlená štěňátka! Hrdým tatínkem je Florián z Kytlic, více info o něm na http://pirnik.wbs.cz/BERNSKY-SALASNICKY-PES.html

Jejich první fotky najdete zde: http://odmirova.rajce.idnes.cz/Stenatka_E_1.tyden